Nowe dokumenty – praca szkoły

W zakładce Dokumenty udostępniono nowe dokumenty dotyczące organizacji roku szkolnego 2019/2020:

Znaleźć tam można także aktualne informacje na temat: pracy świetlicy szkolnej, biblioteki, stołówki szkolnej jak również statut szkoły, program wychowawczo – profilaktyczny oraz zestaw podręczników.

Informacja

UWAGA! ZMIANA TERMINU ROZDANIA NAGRÓD!

Rozdanie nagród w ramach VIII edycji Międzyszkolnego Konkursu  Plastycznego: „KUNDEL BURY, KUNDEL SZARY POTRZEBUJE CIĘ DO PARY. ZAOPIEKUJ SIĘ NIM PROSZĘ, A PRZYNIESIE CI KALOSZE… –
NA WSPÓLNY SPACER” nastąpi w dniu

26.09.2019 (czwartek) o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Centralnej – Wypożyczalnia dla Dzieci,
ul. Kościuszki 17 w Gliwicach.

Termin 12.09 jest nieaktualny. Przepraszamy za zmiany i zapraszamy!

Podsumowanie VIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego: „KUNDEL BURY, KUNDEL SZARY…”

24.06.2019 nastąpiło podsumowanie VIII edycji Międzyszkolnego Konkursu  Plastycznego: „KUNDEL BURY, KUNDEL SZARY POTRZEBUJE CIĘ DO PARY. ZAOPIEKUJ SIĘ NIM PROSZĘ, A PRZYNIESIE CI KALOSZE… – NA WSPÓLNY SPACER.” Honorowy patronat nad konkursem objęło Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami – Koło Gliwice, w ramach Programu „Bezpieczna Łapa”.

Do oceny jury wpłynęło 99 prac z gliwickich szkół podstawowych. Wystawę pokonkursową można oglądać od 1.07 – 30.09.2019 w Bibliotece Centralnej.

Wręczenie nagród laureatom odbędzie się w dniu 12 września 2019 (czwartek) o godz.17.00 w Miejskiej Bibliotece Centralnej – Wypożyczalnia dla Dzieci, ul. Kościuszki 17 w Gliwicach. Serdecznie zapraszamy!

Grupa młodsza:

I miejsce: Jakub Zając, lat 6 SP9 Opiekun: Maria Proniewicz
I miejsce: Julia Murawska, kl. IB SP3 Opiekun: Hanka Dajos

II miejsce: Iga Krufczyk, lat 9 SP13 Opiekun: Bogumiła Sitko – Kalinowska
II miejsce: Filip Żmura, lat 9 SP21 Opiekun: Nicole Bielawska

III miejsce: Justyna Palenga SP3 Opiekun: Dorota Dendzik

Wyróżnienie: Jakub Owieśny, kl. IA SP3 Opiekun: Dorota Dendzik
Wyróżnienie: Alicja Kaczmarczyk, kl. 0A SP3 Opiekun: Iwona Jaskuła

Grupa starsza:

I miejsce: Martyna Marszałkowska SP6
I miejsce: Wiktoria Tyczyńska, kl. VIIB SP41 Opiekun: Ewelina Paluch
I miejsce: Oliwia Kopeć, kl. VC SP12 Opiekun: Lidia Drabikowska

II miejsce: Marcel Chudy, kl. VIB ZSP4 Opiekun: Iwona Bogatko
II miejsce: Wiktoria Wojciechowska, kl. VIB SP41 Opiekun: Ewelina Paluch
II miejsce: Magdalena Kozuschek, kl. VB SP3 Opiekun: Dominika Mandrak – Schlifka

III miejsce: Zofia Rzeźnikiewicz, kl. VIB ZSP4 Opiekun: Iwona Bogatko
III miejsce: Daniel Smolis, kl. VIA SP3 Opiekun: Małgorzata Pytlos
III miejsce: Aleksandra Bialik, kl. VIIA SP3 Opiekun: Magdalena Strączek

Wyróżnienie: Lena Oleńko, kl.VIA SP41 Opiekun: Ewelina Paluch
Wyróżnienie: Oliwia Brzezińska, kl. IVA SP15 Opiekun: Iwona Snopek
Wyróżnienie: Maja Czyżykowska, kl. IVB SP3 Opiekun: Katarzyna Przybyła
Wyróżnienie: Maja Stachowska, kl. VIB SP3 Opiekun: Joanna Kowalska
Wyróżnienie: Hanna Kaiser, kl. VIIA SP3 Opiekun: Magdalena Strączek
Wyróżnienie: Ida Durbacz, lat 13 SP6
Wyróżnienie: Ada Żmuda, kl. VII SP6 Opiekun: Gabriela Mnich – Witkowska
Wyróżnienie: Pola Widek, kl. VII Filomata Opiekun: Iza Gielnik

Kwalifikacje do wystawy:

Amelia Grudnik, kl. IV Filomata Opiekun: Iza Gielnik
Maja Pająk, kl. IV Filomata Opiekun: Iza Gielnik
Julia Dywańska, kl. VI Filomata Opiekun: Iza Gielnik
Filip Murzyński, kl. VI Filomata Opiekun: Iza Gielnik
Karol Krukowski, kl. IV Filomata Opiekun: Iza Gielnik
Natalia Leśniewska, kl. IV Filomata Opiekun: Iza Gielnik
Alicja Turkowska, kl. IVA SP39 Opiekun: Iwona Bogatk
Julia Hajbowicz, kl. IVA SP39 Opiekun: Iwona Bogatk
Dominik Styła, kl. VIA SP39 Opiekun: Iwona Bogatko
Weronika Jop, kl.VD SP12 Opiekun: Lidia Drabikowska
Mateusz Wyciszkiewicz, kl. IVA SP15 Opiekun: Iwona Snopek
Olena Kamińska, kl. VA SP6 Opiekun: Gabriela Mnich – Witkowska
Agnieszka Wiśniewska, kl. VII SP6 Opiekun: Gabriela Mnich – Witkowska
Ewa Hanulok, kl. VA SP6 Opiekun: Gabriela Mnich – Witkowska
Agnieszka Łyczbińska, kl. VC SP41 Opiekun: Ewelina Paluch
Dominika Walczak, kl. VIIB SP41 Opiekun: Ewelina Paluch
Wiktoria Hajdas, kl. VIIB SP41 Opiekun: Ewelina Paluch
Kacper Kaczmarczyk, kl. VA SP3 Opiekun: Beata Paśnik
Aleksandra Gruszczyńska, IVB SP3 Opiekun: Katarzyna Przybyła
Dawid Liszczyna, kl. IVA SP3 Opiekun: Teresa Walke
Kamila Kokoszka, kl. VIIA SP3 Opiekun: Magdalena Strączek
Oleksandra Simkina SP3 Opiekun: Joanna Kowalska
Julia Król, kl. IVC SP3 Opiekun: Katarzyna Kenig – Machejek
Alicja Różańska, kl. VIB SP3 Opiekun: Joanna Kowalska
Bartłomiej Ślązak, kl. VB SP3 Opiekun: Dominika Mandrak – Schlifka Martyna Wysocka, kl. VIIA SP3 Opiekun: Magdalena Strączek
Zofia Guła, kl. VIA SP3 Opiekun: Małgorzata Pytlos
Andrzej Wilamowski, kl. VIB SP3 Opiekun: Joanna Kowalska
Maja Jagieła, kl. IVC SP3 Opiekun: Katarzyna Kenig – Machejek
Bartosz Śmieszek, kl. VIA SP3 Opiekun: Małgorzata Pytlos
Łukasz Szydło, kl. VIA SP3 Opiekun: Małgorzata Pytlo

Prace zakwalifikowane do wystawy (wykorzystane do plakatów):

Weronika Niedźwiedzka, kl. IIA SP41 Opiekun: Ewelina Paluch
Julia Rudner, kl. IVB SP15 Opiekun: Iwona Snopek
Milena Winiarz, kl. IB SP3 Opiekun: Hanka Dajos
Mateusz Grabiec, kl. IVC SP3 Opiekun: Katarzyna Kenig – Machejek

Podręczniki – religia, j.mn. – j.niem.

Szanowni Rodzice, informujemy, że na przyszły rok szkolny kupują Państwo tylko podręczniki do religii i języka mniejszości narodowej.
Pozostałe podręczniki finansowane są przez rząd i uczniowie otrzymują je w szkole.
Podręczniki do religii dla chętnych można kupić indywidualnie ,
u Księdza Proboszcza lub u Katechety.

Poniżej do pobrania: