Zestaw podręczników na rok szkolny 2021/2022

Zestaw podręczników na rok szkolny 2021/2022 – pobierz

Zestaw podręczników znajduje się także w zakładce Dokumenty.

Rodzice kupują tylko podręczniki do religii i materiały dydaktyczne do języka mniejszości narodowej.
Pozostałe podręczniki finansowane są przez rząd i uczniowie otrzymują je w szkole.

Dzień języków obcych 13.05.2021

Autor Rozalia Skop I Wojewódzki Konkurs Artystyczno- Językowy: „SPIELFABRIK”
Autor Katarzyna Hassa I Wojewódzki Konkurs Artystyczno- Językowy: „SPIELFABRIK”

Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów, którzy wykonali prace w ramach konkursów organizowanych przez PSNJN/Katowice oraz szkołę „OMEGA” w Katowicach:
I Wojewódzki Konkurs Artystyczno- Językowy: „SPIELFABRIK”: Rozalia Skop z kl.6b oraz Katarzyna Hassa z kl. 8b
I Międzyszkolny Konkurs Językowy „DACHL LAPBOOK”: Mateusz Matonia z kl.4b oraz Karol Liber z kl. 4b

Podziękowania

Sz. Pan Zygmunt Frankiewicz – Prezes Gliwickiej Inicjatywy Obywatelskiej, Senator RP – przekazał serdeczne podziękowania dla Uczniów SP3, ich Rodziców oraz wszystkich Pracowników szkoły za zbiórkę na rzecz pacjentów oddziału covidowego Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach. Poniżej znajduje się oficjalny list.  

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego „SZLACHETNE ZDROWIE”

26.04.2021 nastąpiło podsumowanie Szkolnego Konkursu Plastycznego „SZLACHETNE ZDROWIE”. Jury wybrało: 12 miejsc, 12 wyróżnień I stopnia, 10 wyróżnień II stopnia. W prezentacji można obejrzeć zdjęcia prac, które zajęły I, II i III miejsca. Nagrody i dyplomy są do odebrania na portierni szkoły od 05.05.2021. Poniżej znajduje się lista laureatów.

Klasy „0”:

I miejsce: Natan Faber 0A
II miejsce: Oliwier Kalnik OB
III miejsce: Emilia Święty OB

Wyróżnienie I: Krzysztof Wieczorek OB
Wyróżnienie I: Stanisław Gawlik OB
Wyróżnienie I: Wojciech Pietroń OA
Wyróżnienie I: Wojciech Mróz 0A
Wyróżnienie I: Wiktoria Zielińska OB
Wyróżnienie I: Wojciech Starosta 0A

Klasy I – III

I miejsce: Karolina Foit IIA
II miejsce: Stanisław Polanecki IIA
III miejsce: Amelia Bednorz IB
Wyróżnienie I: Leon Pietrek IA
Wyróżnienie I: Julian Zuber IIB
Wyróżnienie I: Gabriel Śliwiński IIB

Klasy IV-VI

I miejsce: Maciej Polanecki VIC
II miejsce: Kinga Izbrecht VIB
III miejsce: Dawid Liszczyna VIA
Wyróżnienie I: Adam Kalnik IVA
Wyróżnienie I: Maria Bielicka VIB

Klasy VII – VIII

I miejsce: Eileen Dylong VIIA
II miejsce: Natalia Laska VIIB
III miejsce: Bartłomiej Ślązak VIIB
Wyróżnienie I: Dawid Smolis VIIB.

Wyróżnienia II stopnia:

Piotr Majowski IA
Maciej Męczarski IA
Eryk Kościelny IA
Jacek Szymura IA
Szymon Mrozek IA
Nela Jagieła IB
Kacper Smoleński IIA
Emilia Hauser IVA
Kuba Grzegorczyk VIA
Daniel Dehn VIIB
Natalia Misiak VA

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszej aktywności plastycznej!

Dominika Mandrak – Schlifka
Zuzanna Baran