Wystawa pokonkursowa „Nie taki dziki, jak go malują”

02.12.202 odbyło się podsumowanie X edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Nie taki dziki, jak go malują”. Spośród 113 nadesłanych prac wyłoniono 29 laureatów. Otrzymali oni nagrody ufundowane przez Nadleśnictwo Rudziniec, SP3, a także Radę Rodziców SP3.

Od 3 stycznia do 28 lutego 2022, w Miejskiej Bibliotece Centralnej – Wypożyczalnia dla Dzieci, ul. Kościuszki 17 w Gliwicach, będzie można obejrzeć wystawę pokonkursową nagrodzonych prac. Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy

WYNIKI KONKURSU ,,Wiersz z okazji 50-lecia Szkoły”

WYNIKI KONKURSU PT. ,,Wiersz z okazji 50-lecia
Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnym nr 3 im. Arki Bożka w Gliwicach

I miejsce – Michał Hauser, Wojciech Kozioł, klasa 8a

II miejsce – Kuba Grzegorczyk, klasa 6a

III miejsce – Jessica Borówka, klasa 7a

WYRÓŻNIENIA:

Kinga Piwowarczyk, klasa 5a

Joanna Kiffer, Urszula Żurawska, klasa 4a

Maksymilian Piwko, klasa 4a

Szymon Pysz, Piotr Piecuch, klasa 8a

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Wyniki X edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt.: „Nie taki dziki, jak go malują”

Wyniki X edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt.: „Nie taki dziki, jak go malują”, zorganizowanego pod honorowym patronatem Nadleśnictwa Rudziniec
2 grudnia 2021

Klasy 0 – III

I miejsce: Andrea Hapon ZSP13
Op. plastyczny: Barbara Grabiec

II miejsce: Alicja Marchacz SP13
Op. plastyczny: Agnieszka Kupczyk

III miejsce: Jan Pyśniak SP2
Op. plastyczny: Martyna Kokoszka

Wyróżnienie: Emilia Strzeżoń ZSP11
Op. plastyczni: Bożena Bednarska – Zielińska, Ewa Zembik

Wyróżnienie: Adam Korczyński SP13
Op. plastyczny: Agnieszka Kupczyk

Wyróżnienie: Kuba Rojek SP23
Op. plastyczny: Ewa Pasternak

Kwalifikacje do wystawy:

– Paulina Michalik SP13
Op. plastyczny: Agnieszka Kupczyk

– Gabriela Rduch SP13
Op. plastyczny: Agnieszka Kupczyk

Hanna Kołodziej ZSO4
Op. plastyczny: Danuta Jankowska

– Karol Sznajder SP13
Op. plastyczny: Agnieszka Kupczyk

– Tymoteusz Jałowiecki SP3
Op. plastyczny: Iwona Jaskuła

Klasy IV – VI

I miejsce: Leon Urbasek ZSO4
Op. plastyczny: Danuta Jankowska

II miejsce: Lena Belzyt SP9
Op. plastyczny: Magdalena Ratecka

III miejsce: Natalia Dubełek SP39
Op. plastyczny: Iwona Bogatko

Wyróżnienie: Agata Kluska SP Filomata
Op. plastyczny: Iza Gielnik

Wyróżnienie: Iwona Bijok SP39
Op. plastyczny: Iwona Bogatko

Wyróżnienie: Filip Stach ZSO7
Op. plastyczny: Małgorzata Latos

Kwalifikacje do wystawy:

– Amelia Suchan SP9
Op. plastyczny: Magdalena Ratecka

Hanna Zielińska SP Filomata
Op. plastyczny: Iza Gielnik

– Małgorzata Ajdukiewicz SP9
Op. plastyczny: Magdalena Ratecka

Klasy VII – VIII

I miejsce: Beniamin Kłos ZSO4
Op. plastyczny: Danuta Jankowska

II miejsce: Amelia Dubełek SP39
Op. plastyczny: Iwona Bogatko

III miejsce: Julia Cholewa SP12
Op. plastyczny: Lidia Drabikowska

Wyróżnienie: Damian Majnusz ZSO4
Op. plastyczny: Danuta Jankowska

Wyróżnienie: Emilia Gawryluk ZSO4
Op. plastyczny: Danuta Jankowska

Wyróżnienie: Konrad Wojciechowski ZSO7
Op. plastyczny: Michał Staska

Kwalifikacje do wystawy:

Maja Baran SP12
Op. plastyczny: Lidia Drabikowska

– Bartosz Bubała ZSO7
Op. plastyczny: Bożena Kolus

– Gaja Kalinowska ZSO4
Op. plastyczny: Danuta Jankowska

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Nagrody i dyplomy można odbierać od dnia 10 grudnia w placówce organizatora:
SP3, ul. Daszyńskiego 424, 44 – 151 Gliwice.

WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKO – PLASTYCZNEGO

WYNIKI CZĘŚCI RECYTATORSKIEJ KONKURSU RECYTATORSKO – PLASTYCZNEGO
O NAGRODĘ DYREKTORA SZKOŁY
Z DNIA 28.10.2021 ROKU

Klasy I – III („Ekologia w poezji”):

I miejsce: Michalina Fic – kl. 2a

II miejsce: Hanna Rosołek – kl. 1b

III miejsce: Gustaw Prus – kl. 1a

Tomasz Knebel – kl. 2b

Wyróżnienia:

· Sofiia Simkina – kl. 1c

· Natalia Płonka – kl. 2a

· Wiktor Skop – kl. 2a

· Piotr Majowski – kl. 2a

· Julia Gładysz – kl. 3b

· Jagoda Gałka – kl. 1b

Klasy IV-VI („Ekologia w poezji”):

I miejsce: Remigiusz Piwko – kl. 5a

II miejsce: Agata Szymaniec – kl. 5b

Lena Stachowska – kl. 6a

III miejsce: Zofia Golec – kl. 5b

Wyróżnienia:

· Anna Simkina – kl. 4b

· Maksymilian Piwko – kl. 4a

Klasy VII-VIII („Twórczość Cypriana Norwida”):

I miejsce: Wiktoria Adryańska – kl. 8b

II miejsce: Maciej Polanecki – kl. 7c

Lena Imiela – kl. 8b

III miejsce: Natalia Laska – kl. 8b

Wyróżnienia:

· Piotr Piecuch – kl. 8a

· Kuba Grzegorczyk – kl. 7a

WYNIKI CZĘŚCI PLASTYCZNEJ KONKURSU RECYTATORSKO – PLASTYCZNEGO
O NAGRODĘ DYREKTORA SZKOŁY

Klasy 0 – III: praca do wiersza o tematyce ekologicznej

I miejsce: Hanna Rosołek IB

I miejsce: Natalia Kulej IIA

I miejsce: Hanna Szymaniec IIIA

II miejsce: Agnieszka Cudecka IC

II miejsce: Nela Jagieła IIB

II miejsce: Zuzanna Kaczmarzyk IIIB

III miejsce: Letycja Hałuszko IA

III miejsce: Marta Pietrzyk IIB

III miejsce: Karolina Foit IIIA

Klasy IV – VIII: portret Cypriana Kamila Norwida

I miejsce: Liwia Czardybon VIA

I miejsce: Julia Murawska IVB

II miejsce: Oliwia Piątek VIA

II miejsce: Eryk Swierkot VIA

III miejsce: Kinga Piwowarczyk VA

III miejsce: Adam Kalnik VA

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Sukcesy Maksymiliana

Maksymilian Piwko z klasy 4a zajął:

III miejsce w kategorii klas I-IV w X POWIATOWYM KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ organizowanym przez: Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach, IV Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach, Szkołę Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi nr.6 im. Noblistów Polskich w Gliwicach oraz Wojskową Komendę Uzupełnień w Gliwicach

III miejsce w XIV WOJEWÓDZKIM FESTIWALU PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ pod patronatem: Ministra Edukacji Narodowej, Posłów Ziemi Śląskiej, Wójta Gminy Wielowieś.

Serdeczne GRATULACJE!