SU: zbiórka cebulek kwiatów

Obraz znaleziony dla: Cebulki Kwiatowe Wiosenne

Dzień dobry,
Samorząd Uczniowski ogłasza zbiórkę cebulek kwiatów
( tulipany, krokusy, narcyzy).
Cebulki proszę przynosić do sali 201 (biblioteka) w terminie
od 26.09.2022 r. do 21.10.2022 r.
Cebulki zostaną posadzone na terenie szkoły przy boisku
do koszykówki.
Samorząd Uczniowski
koordynator Marek Skórzak

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

13 września 2022 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.
W wyborach do SU wzięło udział 163 uczniów z klas IV-VIII na 194 uprawnionych do głosowania.
Oddano dwa głosy nieważne.

Oto uczniowie, którzy dołączą do  grona SU:

  • Maria Bielicka z klasy 8b
    – uzyskała 58 głosów,
  • Dawid Liszczyna z klasy 8a
    –  uzyskał 23 głosy
  • Natalia Mysłek z klasy 4a
    – uzyskała 20 głosów,
  • Zofia Adryańska z klasy 5b
    – uzyskała 19 głosów.

GRATULUJEMY!
Pozostałych kandydatów zapraszamy
za rok i zachęcamy
do ponownego udziału
w wyborach.


“SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW”

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji “SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW”, która będzie polegała na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz naszej szkoły. Talenciaki będą odbierać klienci sieci Lidl w zamian za dokonywane zakupy. Szkoła będzie mogła je zamienić na sprzęt sportowy, elektroniczny lub pomoce dydaktyczne. Talenciaki można samodzielnie zarejestrować poprzez zeskanowanie kodu QR lub wrzucić do specjalnego pudełka znajdującego się na terenie szkoły.

Szczegóły akcji znajdują się na stronie www.lidl.pl/Szkoly  

Akcja trwa od 05.09.2022 r. do 13.11.2022 r.

Samorząd Uczniowski SP3

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego na projekt znaczka pocztowego pt. „Prymas tysiąclecia”

Klasy „0” – III

1 miejsce: Julia Nycz, klasa Ic

2 miejsce: Krzysztof Wieczorek, klasa Ib

3 miejsce: Karolina Foit, klasa IIIa

Klasy IV – VIII

1 miejsce: Zuzanna Wygaś, klasa Vb

2 miejsce: Joanna Kifer, klasa IVa

3 miejsce: Julia Szudarek, klasa VIIIb

Wyróżnienie:

· Andrzej Kaziewicz, klasa VIIa

· Natalia Różańska, klasa VIIc

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i kreatywność, które widać w Waszych pracach!
Samorząd Uczniowski

Relacja z „Dnia postaci z bajki”

7 czerwca w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował DZIEŃ POSTACI Z BAJKI. Oprócz bajkowych postaci, które były widoczne na korytarzach, uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat dziecięcych książek podczas quizu przeprowadzonego przez wychowawców klas. Zachęcamy do czytania książek i dzielenia się z innymi mądrością, która z nich płynie! 
Samorząd Uczniowski.

Szkolny Konkurs Plastyczny na projekt znaczka pocztowego

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 0 – III oraz IV – VIII

CELE KONKURSU

1. Poznanie wpływu życia i działalności Stefana Kardynała Wyszyńskiego na współczesne dzieje Polski.
2. Kształtowanie postaw patriotycznych.
3. Poznanie oraz wcielanie w życie wartości i ideałów, którym służył Stefan Kardynał Wyszyński.
4. Pobudzenie wyobraźni twórczej oraz rozwijanie zdolności manualnych.

WYMAGANIA KONKURSOWE

· Zadanie konkursowe polega na stworzeniu projektu znaczka pocztowego pod hasłem „Prymas Tysiąclecia”.
· Format: 25 cm x 18,5 cm. Praca płaska na kartce technicznej zawierająca „ząbki” po bokach.
· Technika: dowolna płaska
· Prace należy wykonać indywidualnie.
· Do pracy dołączyć (z tyłu): imię i nazwisko uczestnika, klasa.

TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA PRAC:

Prace należy składać u opiekunów Samorządu Uczniowskiego najpóźniej do dnia 31 maja 2022r.
Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi 15 czerwca 2022r.

Wyniki szkolnego konkursu fotograficznego pt. MOJA FLAGA  

Wyniki szkolnego konkursu fotograficznego pt. MOJA FLAGA  zorganizowanego z okazji obchodów  Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w SP3:

KLASY 1-3


I m. – Krzysztof Wieczorek, klasa 1 b
I m. – Krzysztof Wieczorek, klasa 1 b

II m. – Oliwier Kalnik, klasa 1 b

III m. – Igor Biegesz, klasa 1 c

KLASY 4-8

Nagrody:

I m. – Patryk Zaczkiewicz, klasa 5a

II m. – Dominik Pietrzyk, klasa 5a

III m. –  Joanna Kiffer, klasa 4a

Wyróżnienia:

  • Julia Jonda , klasa 4b
  • Jakub Pańka , klasa 8a

W konkursie udział wzięli również:

  • Julia Król
  • Kinga Piwowarczyk
  • Adam Kalnik
  • Sebastian Copija
  • Mateusz Wojtasik
  • oraz Natan Faber

Link do galerii z pracami konkursowymi: FLAGA KONKURS 09.05.2022