Dzień Kobiet, to był wyjątkowy piątek

Tego Dnia Kobiet prędko nie zapomnimy. To był wyjątkowy dzień. Bardzo dziękujemy wszystkim Panom za umilenie nam tego dnia, za życzenia i kwiaty. Wielkie podziękowania także dla uczniów i nauczycieli, którzy przygotowali wspaniały, humorystyczny występ artystyczny, wszyscy wyśmienicie się bawiliśmy. Nie mniej zaskoczył nas i oczarował występ zespołu cheerleaderek wraz z Klaudią Polanecką, która pokazała swoje umiejętności pole dance.

Jednocześnie składamy serdeczne gratulacje laureatkom Szkolnego Konkursu Wokalnego „Moja ulubiona piosenka”. Byliśmy pod wielkim wrażeniem umiejętności wokalnych wszystkich jego uczestniczek.

Dzień Kobiet w naszej szkole obchodziliśmy także w mniejszym gronie, każda klasa na swój sposób zorganizowała 'małe atrakcje’. Jedni zaplanowali wspólne wyjazdy czy wyjście na pizzę, a inni świętowali w klasie. Wszystkie Panie i uczennice obdarowane zostały tego dnia kwiatami i miłymi upominkami.

W klasie szóstej na dziewczynki czekały takie piękne prezenty. Obrazy namalowane przez Marcina zrobiły na nas wrażenie.

Dzieci z oddziału przedszkolnego Dzień Kobiet spędziły w sali zabaw. Wesoła zabawa, radosna atmosfera i dużo radości, nie tylko dla dziewczynek.

Wszystkie kobiety – małe i duże z grupy Jeżyków
bardzo dziękują za pamięć w Dniu Kobiet.