eTwinning – pierwsze efekty naszej pracy

etwinning-logoNasz projekt ma na celu zachęcenie uczniów do pokazania różnych aspektów życia szkolnego, tak aby ich rówieśnicy uczestniczący w projekcie mogli zobaczyć, czy jest fajne czy nie. Uczniowie będą mieli możliwość korzystania z różnych narzędzi (oprogramowanie, strony www, filmy, zdjęcia itd.), które pomogą im wypełnić siedem zadań projektu.

Po zakończeniu zadania partnerzy prezentują swoje wzajemnie prace innym uczestnikom (za pośrednictwem poczty elektronicznej, bloga, twinspace). Naszym celem jest pomóc uczniom w budowaniu świadomości i zrozumienia innych kultur.
Uczniowie dostaną wyjątkową okazję do podzielenia się swoimi poglądami, pomysłami
i doświadczeniami. W tym samym czasie, mogą doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne i językowe oraz rozwijać swoją wiedzę w dziedzinie technologii informacyjnych i komunikacyjnych.

Za nami pierwszy miesiąc pracy w projekcie. Naszym zadaniem było przedstawić
się uczestnikom projektu, którymi są nasi rówieśnicy z dwóch szkół na Słowacji
(z Vráble i Prešov), jednej w Chorwacji (Zagrzebia) oraz jednej w Hiszpanii (z Mataró).

A oto efekt naszej pracy: