I miejsce w konkursie piosenki religijnej

Dnia 10 maja 2019 roku wybrani uczniowie z klas I-III wzięli udział w XIII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Religijnej PIEŚŃ NIESIEMY W DARZE dedykowanym Janowi Pawłowi II (organizowanym przez Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 8 w Gliwicach).

Nasz zespół zdobył PIERWSZE MIEJSCE w kategorii klas młodszych śpiewając piosenkę Bóg jest tu (z instrumentalnym akompaniamentem na kolorowych dzwonkach). Uroczysta gala z występami laureatów i wręczeniem nagród odbędzie się 24 maja o godz. 10.00 w Centrum Edukacyjnym Jana Pawła II w Gliwicach.

Nasi mali muzycy to: Agata Jackowicz, Klara Kunas, Zosia Adryańska, Julia Murawska, Zosia Golec, Lena Stachowska, Jakub Dapkun, Filip Faber, Krzysztof Wymysło i Sebastian Bendorz.
Zespół został przygotowany przez p. Krzysztofa Polaneckiego. Gratulujemy!!!