Konkurs ekologiczny

Nasze przedszkolaki biorą udział w wielkim Konkursie Ekologicznym dla przedszkoli, który organizuje serwis internetowy dla dzieci Buliba.pl. Hasłem tegorocznej edycji konkursu jest „Drugie życie śmieci”. Przedszkolaki tworzą wspaniałą instalację artystyczną, którą od wtorku będzie można oglądać w holu naszej szkoły. Aby wygrać ciekawe nagrody głosujcie na naszą pracę –jej zdjęcie będzie umieszczone na stronach serwisu buliba.pl

Jak głosować ?

Głosowanie na prace konkursowe rozpocznie się w dniu 28 listopada 2013 r.
o godzinie 12.00
i będzie trwało do godziny 23.59 dnia 3 grudnia 2013 r.

Na prace konkursowe może głosować każda osoba będąca zalogowanym użytkownikiem serwisu buliba.pl.

Aby mieć szansę na wygranie nagród dla głosujących wystarczy głosować codziennie po zalogowaniu na ulubione prace konkursowe. Z jednego adresu IP można oddać na jedną pracę maksymalnie 3 głosy dziennie.

Każdego dnia jedna osoba może oddać 6 głosów na 6 różnych prac. Im więcej oddanych głosów, tym większa szansa na wygraną! Do wygrania ponad 100 wspaniałych nagród dla głosujących!