Konkurs „Moja ulubiona piosenka”

„MOJA ULUBIONA PIOSENKA”
kilka słów o konkursie i innych występach artystycznych.

Tradycyjnie już 8 marca w „Dzień kobiet” odbył się w naszej szkole solowy konkurs wokalny „Moja ulubiona piosenka”. W konkursie wzięły udział uczennice: Wiktoria Adryańska, Lena, Oliwia Łechtańska, Antonina Piwko, Maria Paleta, Alicja Różańska, Natalia Różańska, Yevheniia Simkina, Julia Szudarek i Emilia Tomczak. Z roku na rok poziom wokalny i artystyczny konkursu rośnie. Wszystkie solistki przygotowały się bardzo dobrze, ale jak to w konkursach bywa – trzeba było dokonać wyboru tych, które zaprezentowały się najlepiej.

Przedstawiamy laureatów V konkursu wokalnego „MOJA ULUBIONA PIOSENKA”:

I  miejsce: Natalia Różańska z kl. IV c – piosenka D. Rinn „Gdzie Ci męższczyźni”.
II  miejsce: Yevheniia Simkina z kl. VIII a  – piosenka D. Gnatiuka.
III miejsce: Alicja Różańska z kl. VI b – piosenka „O mnie się nie martw” K. Sobczyk.

Wyróżnione zostały:

Julia Szudarek z kl. V b – piosenka „Alleluja” L. Cohena.
Lena – piosenka „Wszystko albo nic” E. Farny.
Maria Paleta z kl. VII a – piosenka „Miłość rośnie wokół nas” z filmu „Król lew”.

Wszystkim uczestniczkom konkursu
serdecznie gratulujemy wspaniałych występów.

Organizatorzy: Aneta Kozioł i Krzysztof Polanecki.

Po konkursie nasza wspaniała grupa akrobatyczna GymAkro pod kierownictwem pani Agnieszki Starkman przedstawiła swój bardzo efektowny program akrobatyczny do utworu: Leony Lewis „I See You”.

Na koniec uroczystości nasi chłopcy przygotowani przez pana Krzysztofa Polaneckiego wykonali swoją muzyczną niespodziankę dla wszystkich kobiet i dziewczyn naszej szkoły – teledysk do piosenki Pawła Domagały: „Weź nie pytaj”. Pod koniec piosenki dołączyli także nauczyciele: pan Sebastian Starzyk i pan Marek Skórzak. Teledysk został entuzjastycznie przyjęty przez żeńską część publiczności. Gratulujemy wspaniałej muzycznej niespodzianki!