Konkurs z j.niem – Austria godna zobaczenia

Konkurs Języka Niemieckiego
ÖSTERREICH IST SEHENSWERT !
Austria godna zobaczenia!

Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Gliwicach
zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie, którego celem jest rozwijanie wiadomości kulturoznawczych o Austrii.

• Zadaniem uczestników będzie stworzenie kartki z przewodnika dla turystów
     w formacie A2, na której przedstawione zostaną informacje zachęcające do odwiedzenia konkretnego regionu Austrii (miasto, kraj związkowy, itp.)
  • Prace konkursowe należy wykonać w parach .
  • Do wykonania pracy konkursowej można zastosować różne techniki, materiały (kolorowe gazety, fotografie, rysunek, itp.).
  • Każda szkoła może wysłać do konkursu po 4 prace .
  • Oceniane będą: pomysł, oryginalność, zgodność z tematem konkursu oraz krótkie informacje w j. niemieckim zachęcające do odwiedzenia prezentowanego regionu Austrii, które mają znajdować się na kartce z przewodnika.
  • Nagrodzone prace nie podlegają zwrotowi, urozmaicą wystawę podczas
    Dnia Austriackiego w Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich, który odbędzie się 27.11.2015r. Pozostałe prace można odebrać po zakończeniu uroczystości wręczenia nagród.
  • Wykonane i podpisane na odwrocie prace należy dostarczyć do 20.11.2015r.
    do Pani Gabrieli Pawliczek lub Pani Małgorzaty Ginko.

Konsultacje dot. udziału w konkursie – w środy od godz. 14.15 w sali nr 106 (9).
  • Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 27.11.2015r. podczas obchodów Dnia Austriackiego w Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Gliwicach oraz na stronie internetowej szkoły.
    images (2)