Laureatka konkursu powiatowego

Kinga Piwowarczyk, uczennica klasy VI a, została laureatką w powiatowym konkursie „Warto być przyzwoitym”, na który wpłynęły aż 102 uczniowskie prace.

8 grudnia 2022 roku o  godzinie  17.00  w  biurze senatorskim  w Gliwicach przy ulicy Zwycięstwa 26 odbyło się  spotkanie wręczenia nagród zwycięzcom konkursu przez senatora Zygmunta Frankiewicza. Pan Senator serdecznie pogratulował uczestnikom – uczniom szkół podstawowych. Wyraził uznanie dla nagrodzonych  prac, dziękując również za literacki trud włożony w jej przygotowanie i życząc kolejnych  sukcesów. Kinga (pisząc pod kierunkiem opiekuna, mgr Magdaleny Piwowarczyk) uzyskała III miejsce i znalazła się w gronie laureatów. Z powodu choroby nie mogła odebrać nagrody osobiście.
      Gratulujemy.