MIĘDZYSZKOLNY KONKURSU PLASTYCZNY „BOŻONARODZENIOWY ANIOŁ”

REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
BOŻONARODZENIOWY ANIOŁ”

1. Konkurs adresowany jest do dzieci (przedszkola, zerówki)
    i młodzieży  szkół podstawowych raz ich opiekunów: nauczycieli plastyki, katechezy  i wychowawców.
  • Organizatorem konkursu  jest Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej  z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 im. Arki Bożka w Gliwicach.
  • Cele konkursu:
  • Uwrażliwienie uczniów na ogromne znaczenie tajemnicy Bożego narodzenia w Piśmie Świętym Nowego Testamentu.
  • Rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórcze podejście do scen Nowego Testamentu przedstawiających m. in. anioły.
  • Zainteresowanie uczniów tradycjami świąt Bożego Narodzenia.
  • Zainteresowanie różnorodnością technik plastycznych.
  • Wymiana twórczych doświadczeń.
  • Zasady konkursu:technika prac dowolna; format prac A3 i A4 (mogą być prace przestrzenne); prace płaskie należy oprawić
    w passe-partout;
  • zgłoszenia udziału nadsyłamy do 6  grudnia 2019 roku na odwrocie pracy należy zamieścić informacje: (wypełnione drukowanymi literami)
imię
i nazwisko autora
wiek
i  klasa
adres placówki wraz
z numerem telefonu
i adresem e-mail
imię i nazwisko opiekuna

• Etapy konkursu:

I    etap –  wpłynięcie prac
II  etap –  prace komisji, wyłonienie nagrodzonych i wyróżnionych prac
III  etap – wystawa, podczas której nastąpi wręczanie nagród i wyróżnień.

• Termin nadsyłania prac: 16.12.2019 r. (pocztą, osobiście)

ADRES:
ul. Daszyńskiego 424
44-151 Gliwice – Ostropa
tel. (32) 234 82 21

Do prac dołączamy zgody udziału w konkursie wraz ze zgodami na upowszechnianie wizerunku (wypełniane komputerowo lub drukowanymi literami), załącznik 1 i 2.

PODSUMOWANIE KONKURSU, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród; wernisaż wyróżnionych i nagrodzonych prac nastąpi 30 stycznia 2019 r.,  o czym powiadomimy, zapraszając laureatów.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I ŻYCZYMY SUKCESÓW W PRACY TWÓRCZEJ.
Organizatorzy.