Od podległej do niepodległej

SZKOLNY PROJEKT EDUKACYJNY Z OKAZJI 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

Uczniowie naszej szkoły rozpoczynają kolejny etap realizacji projektu edukacyjnego nawiązującego do 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Prace nad projektem rozpoczęły się już w czerwcu 2018 r. Samorząd uczniowski  ogłosił konkurs, w którym uczniowie zadecydowali o wyborze tytułu:  „OD PODLEGŁEJ DO NIEPODLEGŁEJ”

W projekcie biorą udział dzieci oddziału przedszkolnego, uczniowie klas I-VIII, nauczyciele oraz rodzice. Głównym celem projektu jest propagowanie wartości patriotycznych           oraz obywatelskich a także budowanie szacunku dla ojczyzny i symboli narodowych.
Na obecnym etapie uczniowie pod opieką nauczycieli przystępują do realizacji wcześniej zaplanowanych działań.  Prace nad projektem potrwają do 12 listopada 2018r.
Efekty zrealizowanych działań zostaną zaprezentowane w formie prac plastycznych, zdjęć, stron internetowych, gazetek szkolnych oraz występów artystycznych podczas akademii  oraz na towarzyszącej jej wystawie.

Tutaj zamieszczamy szczegółowy opis celów i zadań realizowanych w ramach projektu: PDF do pobrania