SUKCESY W KOLĘDOWANIU ON-LINE

Nasze szkolne zespoły muzyczne „Nutki – półnutki” oraz „Ćwierćnutki” wzięły udział w XVI Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek „MOJA ULUBIONA KOLĘDA” zorganizowanym przez SP nr 32 w Gliwicach oraz MDK w Gliwicach (w tym roku w wersji online).
Kolędowanie online zakończyło się podwójnym sukcesem uczniów naszej szkoły: „Ćwierćnutki” zdobyły PIERWSZE MIEJSCE w kategorii klas I-IV, zaś „Nutki – półnutki” zajęły DRUGIE MIEJSCE wśród zespołów klas V-VIII. Nasi młodsi laureaci to: Agata Jackowicz, Michalina Fic, Karol Liber oraz Jakub Dapkun, a starsi to: Oliwia Łechtańska, Emilia Tomczak, Natalia Różańska oraz Maciej Polanecki.
Dzieci zostały przygotowane przez p. Anetę Kozioł oraz p. Krzysztofa Polaneckiego. Przygotowaniem scenografii zajęła się p. Malwina Polanecka oraz p. Sylwia Kamińska.

„Śpij maleńki” – Nutki-półnutki z SP3 w Gliwicach

„Nie płacz Jezu” – Ćwierćnutki z SP3 w Gliwicach