Szkolny konkurs „Patriotyzm – jak ja to widzę”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie pt. ,,PATRIOTYZM JAK JA TO WIDZĘ’’ zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 3
w Gliwicach.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas „0”–III oraz IV–VIII

CELE KONKURSU:
-prezentowanie własnych przemyśleń na temat patriotyzmu wśród młodzieży i jego znaczenie; -kształtowanie umiejętności posługiwania się różnymi środkami wypowiedzi artystycznej;
-rozwijanie umiejętności posługiwania się technologią informacyjną.

WYMAGANIA:
Klasy „0”–III
Wykonanie pracy dowolną techniką plastyczną pt. „Patriotyzm, jak ja to widzę”.
Format: A4. Forma: płaska.
Prace proszę sfotografować i wysłać na podany poniżej adres e-mailowy.

Klasy IV -VIII
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest samodzielne wykonanie pracy -prezentacji multimedialnej -w programie Power Point. Prezentacja ma dotyczyć własnych przemyśleń na temat znaczenia patriotyzmu, a czas prezentacji nie może przekraczać 5 min.
Prace należy wykonać indywidualne, prace grupowe nie będą brane pod uwagę.

TERMIN:
Prace lub zdjęcia prac (w przypadku prac plastycznych) należy przesyłać na e-mail przybyła@sp3gliwice.pl lub kaczmarek@sp3gliwice.pl do dnia 03.11.2020r.