Uroczyste otwarcie boisk

 

24 października odbyło się uroczyste otwarcie boisk przy naszej szkole. Wstęgę przeciął zastępca prezydenta Gliwic – Pan Krystian Tomala wraz z naszą Panią Dyrektor Iwoną Drozd, przedstawicielką Rady Rodziców – Panią Sylwią Tkacz oraz Renatą Nowak – Przewodniczącą Zarządu Rady Osiedla Ostropa.
Inwestycja sfinansowana została z budżetu Miasta Gliwice i posłuży uczniom naszej szkoły oraz całej dzielnicy.
Impreza otwarcia boisk odbyła się oczywiście na sportowo. Uświetniły ją występy artystyczne naszych uczniów oraz mecz piłki nożnej, w którym drużyny uczniów wsparli piłkarze Piasta Gliwice: Dominik Budzik oraz Marcin Flis.

Wydarzenie to relacjonowane były m.in przez miejską telewizję Gliwice TV oraz portal infogliwice.pl: LINK

Również Pan Krystian Tomala – Zastępca Prezydenta Miasta napisał kilka słów
o inwestycji miasta dotyczącej modernizacji boisk szkolnych, w tym naszego boiska.

Jesienne spotkanie na nowym boisku 🙂