Zapraszamy do MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO PT. „BOŻONARODZENIOWY ANIOŁ” edycja druga

REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
PT.„BOŻONARODZENIOWY ANIOŁ”

edycja druga

1. Konkurs adresowany jest do dzieci (przedszkola, zerówki), młodzieży  szkół podstawowych i młodzieży szkół ponadpodstawowych specjalnych oraz ich opiekunów: nauczycieli plastyki, katechezy  i wychowawców.
  • Organizatorem konkursu  jest Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 im. Arki Bożka
    w Gliwicach.
  • Cele konkursu:
  • Uwrażliwienie uczniów na ogromne znaczenie tajemnicy Bożego Narodzenia w Piśmie Świętym Nowego Testamentu.
  • Rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórcze podejście do scen Nowego Testamentu przedstawiających m. in. anioły.
  • Zainteresowanie uczniów tradycjami świąt Bożego Narodzenia.
  • Zainteresowanie różnorodnością technik plastycznych.
  • Wymiana twórczych doświadczeń.
  • Zasady konkursu:

Uczestnicy wykonują pracę plastyczną pt. ,,Bożonarodzeniowy anioł’’ edycja druga

• technika prac dowolna płaska. Uwaga: prace przestrzenne nie będą brane pod uwagę format prac A3 i A4 prace płaskie należy oprawić w passe-partout
    Zgłoszenia udziału nadsyłamy do 16 grudnia 2020 roku na adres
    e-mail: samorzad.uczniowskiSP3@sp3gliwice.pl
    Na odwrocie pracy należy zamieścić informacje:

(wypełnione drukowanymi literami)

imię i nazwisko autora wiek
i  klasa
adres placówki wraz
z numerem telefonu
i adresem
imię i nazwisko opiekuna

• Etapy konkursu:

I    etap –  wpłynięcie prac

II  etap –  prace komisji, wyłonienie nagrodzonych i wyróżnionych prac

III  etap – wystawa nagrodzonych prac na stronie internetowej

• Termin nadsyłania prac: 22.12.2020r.
    (e-mail: samorzad.uczniowskiSP3@sp3gliwice.pl)

ADRES:
ul. Daszyńskiego 424
44-151 Gliwice – Ostropa
tel. (32) 234 82 21

Do prac dołączamy zgody udziału w konkursie wraz ze zgodami na upowszechnianie wizerunku (wypełniane komputerowo lub drukowanymi literami), załącznik 1 i 2.

PODSUMOWANIE KONKURSU, ogłoszenie wyników, wystawa prac na stronie internetowej i nagrodzenie  prac nastąpi 26 stycznia 2021r.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I ŻYCZYMY SUKCESÓW W PRACY TWÓRCZEJ.

Organizatorzy.