I miejsce dla naszego zespołu „Nutki i półnutki”

Dnia 11.12.20018 nasz szkolny zespół muzyczny NUTKI i PÓŁNUTKI wziął udział w XIV Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek „MOJA ULUBIONA KOLĘDA” zorganizowanym przez SP nr 32 w Gliwicach oraz MDK w Gliwicach. Nasi uczniowie zaśpiewali na dwa głosy pastorałki „Zima, zima, śnieg” oraz „Hola, hola, pasterze z pola!”,  akompaniując przy tym na dzwonkach, bum-bum rurkach, janczarach, triangielach oraz  kiju deszczowym. Konkursowe jury zdecydowało, iż w gronie 10 gliwickich zespołów klas V-VIII NUTKI i PÓŁNUTKI zaprezentowały się najlepiej! Innymi słowy – nasz zespół wywalczył PIERWSZE MIEJSCE!!!

Nasi laureaci to: Alicja, Emilia, Emilka, Kasia, Lena, Maja, Marta, Natalia, Oliwia, Wiktoria, Zosia, Wojtek i Maciek.
Zespół został przygotowany przez p. Anetę Kozioł i p. Krzysztofa Polaneckiego.

Gratulujemy!!!