Międzyszkolny turniej piłki nożnej

03 października (w środę) 2018 roku, na terenie naszego boiska szkolnego odbył się Turniej Piłki Nożnej z okazji „Dnia Chłopaka”, w którym wzięły udział drużyny ze Szkół nr 8, 11 i 3. Po zaciętej i  sportowej walce : III miejsce uzyskała drużyna SP nr 8, II miejsce  drużyna SP nr 3 i I miejsce drużyna SP nr 11. Rozdano, również nagrody dla najlepszego zawodnika i bramkarza turnieju. Nagrody powędrowały do : zawodnika Michała Macha, bramkarza Adriana Adamskiego  (obaj zawodnicy reprezentujący SP nr 11).
Głównym sędzią turnieju był niezawodny Pan Józef Dziwior (dziękujemy!!).
Turniej zorganizowany został dzięki min Radzie Rodziców SP 3 (również serdecznie dziękujemy).
Nasza drużyna wystąpiła w składzie;
– Paweł Kamiński
– Łukasz Szydło
– Antoni Starkman
– Daniel Dehn
– Bartłomiej Ślązak
– Wiktor Pelka
– Michał Hauser
– Dawid Liszczyna
– Maciej Jackowicz
Julia Szudarek 🙂