Podsumowanie programu „Twoje dane – twoja sprawa”

W naszej szkole zakończyła się kolejna edycja programu „Twoje dane  – twoja sprawa”. Zorganizowaliśmy liczne zajęcia, na których dzieci poznały zasady bezpieczeństwa w sieci.
Mamy nadzieję, że także rodzice mogli dowiedzieć się czegoś, co pozwoli im na bezpieczniejsze poruszanie się w dygitalnym świecie. Ten świat zaskakuje nas nowymi osiągnięciami, nowinkami technicznymi oraz rozwiązaniami IT, które ułatwiają nam życie. Jednak pośród nich czają się nowe niebezpieczeństwa, na które warto być przygotowanym. I właśnie dlatego po raz kolejny przystąpiliśmy do programu „Twoje dane  – twoja sprawa”, aby pokazać Państwu jak w świecie technologii i cyfryzacji chronić siebie oraz swoje dzieci.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursach oraz aktywne uczestniczenie w zajęciach na temat cyberbezpieczeństwa.

Sprawozdanie z programu „Twoje dane – twoja sprawa” – edycja IX

Koordynator programu