Przykładowa strona

To jest przykładowa strona. Strony są inne niż wpisy na blogu, ponieważ nie tylko są stale umieszczone w jednym miejscu, ale także pojawiają się w menu Twojej witryny (w większości motywów). Większość ludzi umieszcza na swoich witrynach strony o sobie, na których przedstawiają się potencjalnym odwiedzającym. Przykładem takiej strony mogłoby być:

Cześć! Za dnia jestem gońcem, natomiast w ciągu nocy próbuję swoich sił w aktorstwie. To jest mój blog. Mieszkam w Los Angeles, mam wspaniałego psa, który nazywa się Jack i lubię piña coladę (i spacery w deszczu).

… lub taki tekst:

Firma Wihajstry XYZ została założona w 1971 roku i od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją najlepszych wihajstrów. W naszej siedzibie w Gotham City pracuje ponad 2000 osób, które zajmują się robieniem całej masy fantastycznych rzeczy dla społeczności miasta.

Jako nowy użytkownik WordPressa powinieneś przejść do swojego kokpitu, aby usunąć tę stronę i utworzyć nowe strony z własną treścią. Baw się dobrze!

Tydzień świadomości o niepełnosprawności

W dniach od 3.04 do 10.04 w Naszej szkole odbyły się dni świadomości o niepełnosprawności, w ramach których Samorząd Uczniowskie wraz z nauczycielami przygotował wiele aktywności oraz ciekawą i bogatą w informacje gazetkę wywieszoną w holu szkoły. Rozpoczęliśmy Dniem Koloru Niebieskiego oraz wspólnym zdjęciem na znak solidarności z osobami ze spektrum autyzmu. Kolejny dzień przebiegał pod hasłem: „ Mogę być sportowcem, tak jak TY!” – uczniowie mieli okazję poczuć się, jak osoby poruszające się na wózku inwalidzkim lub ze wsparciem kul ortopedycznych. Piątek minął pod hasłem: „Nie zobaczę, a doświadczę”, próbowaliśmy doświadczyć życia osób niewidomych i niedowidzących. Natomiast podczas dnia poświęconego niepełnosprawności słuchowej, była możliwość nauki podstaw języka migowego. Podsumowaniem był quiz wiedzy oraz wręczenie dyplomów za udział w wydarzeniu. Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w akcję!

1. Pokoloruj pisankę Możliwość komentowania Pokoloruj pisankę została wyłączona
  2. Wielkanoc 2024 Możliwość komentowania Wielkanoc 2024 została wyłączona
  3. Góra grosza – podsumowanie Możliwość komentowania Góra grosza – podsumowanie została wyłączona
  4. Wiosenny Spacer z Marzanną: Pożegnanie Zimy i Powitanie Wiosny! Możliwość komentowania Wiosenny Spacer z Marzanną: Pożegnanie Zimy i Powitanie Wiosny! została wyłączona