Samorząd Uczniowski wspiera akcję PAH „Niosę Pomoc”

World-Water-Day-Logo-2016

 

Z okazji światowego dnia wody, nasza szkoła angażuje się
w działania Polskiej Akcji Humanitarnej w ramach kampanii „Niosę Pomoc”.

Tegoroczna akcja będzie miała szczególny wymiar, wspierając projekty wodne PAH
w Somalii przyczyniamy się nie tylko do zaspokojenia potrzeby dostępu do wody,
ale także do zwiększania dostępu do edukacji. PAH współpracuje obecnie z 4 szkołami, gdzie dostęp do wody i toalet jest bardzo ograniczony. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu możemy sprawić, że uczniowie i uczennice tych szkół będą mogli korzystać  z wody
i toalet przy szkole.


18 marca w piątek Samorząd Szkolny zorganizuje zbiórkę pieniążków na rzecz akcji „Studnia dla Południa”. Serdecznie zachęcamy do włączenia się. Więcej informacji na stronie www.pah.org.pl (zakładka: kampanie edukacyjne)

Samorząd uczniowski: M. Strączek, D. Mandrak-Schlifka, M. Golec.
ce5231bd3366c5c9e3c3b7aec1206598_w_680_h_680_c_0