Sukces klasy 7b

Z wielką radością pragniemy podzielić się wspaniałą wiadomością! Nasza klasa 7b wzięła udział w Konkursie „Niezwykłe przygody gliwickiej kropli wody”, organizowanym przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gliwicach.

Dzięki zaangażowaniu i kreatywności uczniów oraz wspierającej opiece naszej nauczycielki, Pani Beaty Krasnowskiej, ich praca konkursowa została uznana za jedną z najlepszych wśród zgłoszeń!

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że wasz wysiłek został doceniony, a wasza praca znalazła się w gronie zwycięzców. To ogromna motywacja dla nas wszystkich, by dalej rozwijać swoje umiejętności i pasje.

Nagroda w postaci zdroju wodnego stanowi nie tylko wyraz uznania dla waszej pracy, lecz także inspirację do dalszych działań na rzecz ochrony środowiska i promocji zdrowego trybu życia. Konkurs miał na na celu promowanie picia wody prosto z kranu oraz walkę z negatywnymi skutkami produkcji odpadów plastikowych związanych z spożywaniem wody z jednorazowych butelek plastikowych.

Raz jeszcze gratulujemy naszej klasie 7b tego fantastycznego osiągnięcia!

Więcej informacji o wynikach konkursu oraz zdjęcia prac znajdują się na stronie internetowej organizatora: https://pwik.gliwice.pl/2024/04/24/konkurs-niezwykle-przygody-gliwickiej-kropli-wody-rozstrzygniety/