SUKCES NASZYCH „NUTEK-PÓŁNUTEK”! 

28 października 2022 roku w Teatrze „Stara Kotłownia” odbył się Konkursu Pieśni Patriotycznej, którego organizatorami byli: Młodzieżowy Dom Kultury w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych nr 1, Centrum Kultury Viktoria i Wojewódzka Komenda Uzupełnień w Gliwicach. Nasz szkolny zespół wokalno-instrumentalny wywalczył I miejsce wykonując pieśń wojskową „Wojenko, Wojenko!”(z towarzyszeniem bum-bum rurek, gitary i pianina). Nasi laureaci to: Zosia Adryańska, Emilia Hauser, Klara Kunas, Agata Jackowicz, Joanna Kiffer, Antoni Kunas i Krzysztof Wymysło. 

Dzieci zostały przygotowane przez p. Anetę Kozioł oraz p. Krzysztofa Polaneckiego.  

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!  
Więcej informacji o konkursie można znaleźć pod następującym linkiem:  
http://www.mdk.gliwice.pl/galeria-181-konkurs_piesni_patriotycznej_2022.html