SUKCES „NUTEK-PÓŁNUTEK”!

Dnia 21.04.2023 r. nasz szkolny zespół muzyczny „Nutki-półnutki” wziął udział w XV Wojewódzkim Konkursie Piosenki Religijnej „Pieśń niesiemy w darze” dedykowanym św. Janowi Pawłowi II, zorganizowanym przez SP nr 18 w Gliwicach (pod patronatem ks. biskupa gliwickiego).  

Nasi artyści wywalczyli I MIEJSCE w kategorii wiekowej klas 4-6, śpiewając żywiołową piosenkę w hiszpańskim stylu „Przeogromna ziemio” (z akompaniamentem kastanietów, kolorowych dzwonków melodycznych, gitary i bongosa).  

Nasi laureaci to: Zofia Adryańska, Emilia Hauser, Agata Jackowicz, Joanna Kiffer, Klara Kunas, Sara Stachowska, Anna Simkina, Julia Urbaniak i Antoni Kunas. Dzieci zostały przygotowane przez p. Anetę Kozioł oraz p. Krzysztofa Polaneckiego.  

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!