Trójka na czerwono!

Trójka na czerwono!

Poniedziałkowy czerwony zawrót głowy: czerwone bluzy, sukienki, spódnice, kokardki, opaski… czego to nie założyliśmy na siebie!

Dlaczego?

6 grudnia w naszej szkole był Dniem Koloru Czerwonego.

Jednak ten dzień to przede wszystkim czas szkolnych mikołajek. Przy wejściu do szkoły witała nas mikołajkowa gazetka przygotowana przez Samorząd Uczniowski.

Dzięki wsparciu Rady Rodziców do wszystkich klas zaglądał Mikołaj z aniołkami. Rozdawał paczuszki z batonikami. Wszyscy uczniowie szkoły oraz nasze przedszkolaki otrzymali mikołajkowe słodycze. Mikołaj Samorządu Uczniowskiego odwiedził również panie Dyrektor i pracowników szkoły; zajrzał nawet do kuchni.

Oczywiście Pan Marek czuwał, żeby Mikołaj o nikim nie zapomniał.

Niestety nie mogliśmy się przytulać! Pandemia. Jednak nie pokrzyżowała nam ona planów, bowiem większość z nas miała czerwone stroje i zabawne czapki. Nawet nasi nauczyciele poubierali mikołajkowe swetry, czerwone bluzki, szaliczki i … czapki!

Ta mikołajkowa inicjatywa Samorządu Uczniowskiego sprawiła, że wszystkim w Trójce dopisywały humory, nikt nie pytał i nie robił kartkówek.

Zresztą zobaczcie sami.

Dziękujemy Mikołaju!

Samorząd Uczniowski