Wiosenny Spacer z Marzanną: Pożegnanie Zimy i Powitanie Wiosny!

Wczoraj nasza szkoła zamieniła się w królestwo radosnej wiosny, gdy dzieci z klas 1 – 3 wyruszyły na niezapomniany spacer z Marzanną. Ta tradycyjna postać, symbolizująca zimę, została uroczyście pożegnana, aby uczynić miejsce dla ciepłych promieni wiosennego słońca.

Pogoda okazała się hojna, obdarzając nas jasnym niebem i delikatnym powiewem wiosennego wiatru. Dzieci w swych kolorowych kurtkach i czapkach z uśmiechem na twarzach trzymały w rękach swoje własnoręcznie wykonane ozdoby wiosenne, gotowe na przyjęcie nowej pory roku.

Podczas spaceru podziwialiśmy przebudzenie natury, widząc pierwsze kwitnące kwiaty.
Ten wiosenny spacer nie tylko przyniósł nam radość i uśmiech, ale również nauczył nas szacunku dla cyklu natury i zmian, które niesie ze sobą każda pora roku.

Niech wiosna napełni nas wszystkich energią, radością i nadzieją na przyszłość!