Wybory MISS SP3

W piątek 8 marca uroczyście obchodziliśmy święto wszystkich kobiet. Z tej okazji odbyły się wybory miss naszej szkoły, w których brały udział kandydatki z klas IV-VI.Każda dziewczynka zaprezentowała zaprojektowaną przez klasę kreację balową oraz mundurek szkolny. Dodatkowym zadaniem było sprawdzenie wiedzy na temat narzędzi i przyborów wykorzystywanych na co dzień.Miss szkoły została uczennica klasy IV- Karolina Dusza, I vice miss Natalia Kasperek,II vice miss Vanessa Pietrek.Szczególną sympatię wzbudziła wśród publiczności Aleksandra Myśliwiec, której opiekunowie SU postanowi przyznać poza konkursem tytuł miss publiczności.
Konkurs uświetnili swoim muzycznym występem-Paweł Oprzondek oraz Przemysław Gołasz z klasy VIa. Dodatkową atrakcją był także pokaz tańca irlandzkiego w wykonaniu Karoliny Kujawy z klasy IV.