Wyjazd do teatru – oddział przedszkolny

DNIA 02.04.2014 (WTOREK) WYJAZD DO TEATRU NOWEGO W ZABRZU NA SPEKTAKL „IDZIEMY PO SKARB”

 „Idziemy po skarb” Janoscha w reżyserii Zbigniewa Stryja to pełna optymizmu, ciepła, subtelnego humoru przeplatana wesołymi piosenkami opowieść o przygodach dwóch przyjaciół: Misia i Tygryska, marzących o „największym szczęściu na ziemi” –  bogactwie. Główni bohaterowie oraz cała reszta wymyślonych przez Janoscha postaci poprzez poszukiwanie, przekraczanie granic i marzenia przekazuje proste prawdy
o życiu, w którym najlepiej żyć skromnie, i nie trwonić czasu na zdobywanie pieniędzy, które łatwo stracić. Bo przecież ważna jest przyjaźń a rodzinna okolica to najlepsze miejsce do życia, jakie można znaleźć na ziemi.

 KOSZT WYJAZDU 30 ZŁ (BILET 17 ZŁ. PRZEJAZD 13 ZŁ.)
WYJAZD O GODZINIE 9.00 PO ŚNIADANIU.
PROSIMY ABY DZIECI W TYM DNIU BYŁY UBRANE ODŚWIĘTNIE.

ZAPRASZAMY !

 

ilustracje z www.teatrzabrze.pl