X Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Nie taki dziki, jak go malują”

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 w Gliwicach zaprasza uczniów z gliwickich szkół podstawowych i specjalnych do wzięcia udziału w X edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pod tytułem „Nie taki dziki, jak go malują”.

W tym roku uczestnicy na formacie A3 wykonują pracę plastyczną technikami płaskimi (malarstwo, rysunek, grafika) na temat: „Jak dziki opiekują się swoim potomstwem ?”. Prace oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych: klasy 0-III, klasy IV-VI, klasy VII-VIII. Termin składania prac w placówce organizatora (SP3, ul. Daszyńskiego 424, Gliwice) to 30 listopada 2021.

Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Nadleśnictwo Rudziniec.

Od 3 stycznia 2022 w Miejskiej Bibliotece Centralnej – Wypożyczalnia dla Dzieci, ul. Kościuszki 17 w Gliwicach, będzie można obejrzeć wystawę pokonkursową nagrodzonych prac.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Organizatorzy