PODWÓJNY SUKCES !!!

Dnia 11.12.2019 r. nasze szkolne zespoły muzyczne „Nutki – Półnutki”
oraz „Ćwierćnutki” wzięły udział w XV Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek „MOJA ULUBIONA KOLĘDA” zorganizowanym przez SP nr 32 w Gliwicach oraz MDK w Gliwicach.

Muzyczne zmagania zakończyły się podwójnym sukcesem uczniów naszej szkoły: „Ćwierćnutki” zdobyły pierwsze miejsce w kategorii klas młodszych, zaś „Nutki i półnutki” zwyciężyły wśród zespołów klas starszych.
Gratulujemy i dziękujemy naszym „Ćwierćnutkom”, tj.: Julii, Zosi, Agacie, Klarze, Ani, Krzysiowi, Antkowi, Jakubowi, Maksowi, Kacprowi, Wojtkowi, Stasiowi oraz „Nutkom – Półnutkom”, tj.: Emilii, Lenie, Mai, Liwii, Kasi, Natalii, Oliwii, Alicji, Natalii, Rozalii, Lenie, Wojtkowi i Maćkowi.

Dzieci zostały przygotowane przez p. Anetę Kozioł oraz p. Krzysztofa Polaneckiego. Przygotowaniem wyrazu artystycznego, strojów i rekwizytów zajęła się p. Malwina Polanecka.
Więcej o konkursie oraz galeria zdjęć na stronie gliwickiego MDK-u pod linkiem: http://www.mdk.gliwice.pl/aktualnosc-193-hej_koleda_koleda.html